O nas


O nas

Infogragika Grupa ABG

Właścicielem serwisu jest GRUPA ABG Sp. z o.o.
Jesteśmy jedną z pierwszych polskich grup zakupowych z branży artykułów techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej.

Grupa ABG została powołana i zarejestrowana w1997 roku przez polskie, rodzinne firmy handlowe. Naszym celem jest wspieranie rozwoju firm członkowskich poprzez ścisłą współpracę ze starannie wyselekcjonowanymi dostawcami, gwarantującymi najwyższy poziom obsługi logistycznej oraz konkurencyjne warunki handlowe.

Wszystkie firmy zrzeszone w Grupie ABG mają kilkudziesięcioletnią historię działania, reprezentują w całości krajowy kapitał prywatny o charakterze rodzinnym i do dzisiaj prowadzone są przez ich właścicieli. Obecny skład Grupy to sześć firm członkowskich, będących największymi firmami na obszarze swojego działania, najlepiej dostosowanymi do wymagań lokalnego klienta.
W ten sposób, Grupa ABG jest organizacją ogólnopolską, działającą wg. dewizy: „myśl lokalnie, działaj globalnie”.    

GRUPA ABG jest właścicielem marek produktowych tj.: RED, BLUE, BASE,
których ofertę kierujemy do osób ceniących sobie niezawodność rozwiązań, wysoką jakość, zapewniających komfort ich montażu i użytkowania. Nasze produkty trafiają do gustu zarówno firm wykonawczych jak i codziennych użytkowników. Charakteryzują się profesjonalną jakością wykonania przez renomowanych producentów zapewniając przy tym trwałość w użytkowaniu przez wiele lat.

  

 I O NASZYCH MARKACH WŁASNYCH

RED BLUE BASE . . .

które powstały jako odpowiedź na potrzeby zgłaszane przez naszych klientów.

Głównym założeniem dla marek RED, BLUE i BASE jest:
• stworzenie możliwości zakupu produktów z branży techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej, które są gwarantem jakości i profesjonalnych rozwiązań,
• zapewnienie dostępności produktów w sieci dystrybucji firm zrzeszonych w Grupie ABG na terenie całej Polski oraz dostarczenie fachowej wiedzy i pomocy na ich temat.

Oferta RED BLUE BASE kierowana jest do hurtowni, sklepów, firm instalacyjnych, serwisantów oraz do odbiorców detalicznych. Oferujemy bardzo szeroki wybór asortymentu począwszy od armatury sanitarnej, grzewczej, wyposażenia kotłowni, aż po instalacje sanitarne.

Produkty RED, BLUE, BASE kierowane są do osób ceniących sobie niezawodność rozwiązań, wysoką jakość, zapewniających komfort ich montażu i użytkowania. Odpowiadają na potrzeby zarówno firm wykonawczych, jak i codziennych użytkowników. Charakteryzują się profesjonalną jakością wykonania, przez renomowanych producentów, zapewniając przy tym trwałość w użytkowaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową i podjęcia współpracy.

Pracownicy i Zarządy firm zrzeszonych
w Grupie ABG Sp. z o.o.Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja:
Licencja: shoper.pl

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl